Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

  

Про проведення обласного етапу традиційної щорічної виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

Jan 3, 2016
Про проведення виставки

        З 15 по 25 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап традиційної щорічної виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

        Свої поробки на новорічну-різдвяну тематику представили школярі з усіх міст обласного підпорядкування та районів. Загалом до ОЦЕНТУМ було привезено понад триста робіт. Роботи, представлені на виставці охоплювали майже все різноманіття жанру, які є уособленням декоративно-ужиткового мистецтва, як соціально-культурного феномену, а саме: художня вишивка, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, декоративна розпис, бісероплетіння, фітодизайн, художнє різьблення по дереву.

          Як вид альтернативної ялинки, цікаво представлені роботи виготовлені з природного матеріалу – шишки, гусячий пух, листя з качанів кукурудзи, морські мушлі, кавові зерна та ін. Не менш цікаві роботи новорічної тематики зроблені також з штучних матеріалів – бісеру, тканин, ниток, тощо.

          Роботи юних майстрів  майоріли різнобарв’ям  кольорів та захоплювали творчістю уяви.

Роботи переможців обласного етапу виставки були направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) для участі у Всеукраїнському етапі.