Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

  Про участь у ІХ Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів

14.09.2015
Про Зліт

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання з 8 по 10 вересня 2015 року на базі Українського дитячого центру «Молода Гвардія» (м. Одеса) провели ІХ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів.

         Кращі виробничі бригади школярів з 15 областей України представили свої досягнення під час відкритого творчого звіту, який проходив на сцені, та під час захисту виставки-презентації «Щедрість рідної землі».

         Кіровоградську області на зльоті представили вихованці гуртка «Юні рослинники» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та Мохонько Ксенія, учениця 11 класу Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнського району, яка презентувала свою роботу на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з темою «Вплив регуляторів росту рослин на ріст, розвиток і урожайність соняшнику в умовах центральної степової України».

У рамках Зльоту відбувся відкритий творчий звіт виробничих бригад, аграрних учнівських об’єднань, презентація виставки «Щедрість рідної землі», конкурс-захист науково-дослідницьких робіт за секціями «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво», Макаренківські читання за темою «Ціннісно-трудова основа педагогічної системи та методики виховання в дитячому колективі А.С. Макаренка», метою яких було поширення передового педагогічного досвіду практики ефективного трудового навчання.

         Виробничу бригаду «Юні рослинники» Кіровоградської області, керівник Коломієць Д.О. було нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, а Махонько Ксенія, учениця 11 класу Глодоської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Новоукраїнського району Кіровоградської області була нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.