Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

  

Про участь у IX Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

15.09.2015
Про участь у зльоті лісівників

З 8 до 11 вересня 2015 року  у Хмельницькій області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Хмельницьким обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства  було проведено IX Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. Кіровоградщину на заході представляла команда-переможець обласного зльоту, учнівське лісництво «Зелена планета» Компаніївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Полтавець С.В.

     Конкурсна програма Всеукраїнського зльоту включала виставку-презентацію досягнень учнівського лісництва та захист науково-дослідницької роботи у галузі лісового господарства.

    Виставка досягнень юних лісівників  Кіровоградщини була яскравою, насиченою, містила цікаві доробки, демонструвала науково-дослідницькі роботи, ознайомлювала з результатами в усіх напрямках діяльності членів  учнівського лісництва та супроводжувалася змістовною відеопрезентацією.

    Балабушка  Вікторія, вихованка учнівського лісництва «Зелена планета»,  успішно презентувала дослідницьку роботу «Вплив трутовикових грибів на екосистеми Компаніївщини» та була відзначена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за високий рівень захисту науково-дослідницької роботи.

    На ІХ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв команда юних лісівників Кіровоградської області посіла  ІІ загальнокомандне місце та була нагороджена Дипломом ІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.