Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

  

Про проведення Тижня творчої діяльності з вихованцями в гуртках валеологічного напрямку

08.12.2015
Про проведення Тижня

Людина – найвищий продукт зеленої природи.

Але для того, щоб насолоджуватись скарбами природи,

людина повинна бути здоровою, сильною і розумною.
І.П.Павлов

 

 

В рамках Тижня творчої діяльності з вихованцями в гуртках валеологічного напрямку комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 05 грудня 2015 року керівниками гуртків разом з головним спеціалістом Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Клименченко О.А.    розпочався тренінг «Здоровим бути модно». Тренінг проходив у три етапи: І етап – психологічне здоров’я, ІІ етап – фізичне здоров’я, ІІІ етап – духовне здоров’я.

Метою проведення тренінгу є  формування у вихованців поняття про здоровий спосіб життя, сприяння активному усвідомленню необхідності берегти здоров'я. Розвиток вміння розрізняти добрі і погані звички і передбачати наслідки, які вони ведуть за собою, щоб бути здоровим і життєрадісним, виробляти навички правильної поведінки, виховувати принциповість, повагу до себе.

Саме під час тренінгу відбувається реалізація практичної складової формування, збереження та зміцнення здоров’я учасників.

Одним із показників результативності тренінгу є те, що більшість учасників використовували набуті уміння поза тренінгом, дехто з них за власною ініціативою передавав отриманий досвід своїм одноліткам, які не брали участі в тренінгу.